להיות עם טבעוני בארצנו

סדנת פרמקולצ’ר ובריאות טבעית ה:2 של לורן לוקמן בשיתוף מכללת פרמה בישראל

מפגש סלון אינטימי ,עם אחד מגדולי תחום הבריאות וההיגיינה הטבעית בעולם מר לורן לקמן

המגיע אלינו מחוות הבריאות והפרמקלצר שבקוסטה ריקה בפעם השניה .

 

המפגש יעסוק באופן נקודתי בנושא של גידולי פרמקלצר ושילובם במטבח המקומי.כלומר אך מגדלים ואיך אוכלים ואיך כל זה יוצר חיים .זו ומנם הצצה לעולם גדול מאוד, אבל בשבילך זה יכול להיות תחילת  דרך חדשה,ושינוי הרגלים. לורן מגיע לביקור  קצרצר והתארח בין היתר אצלנו במכללה.

על מנת ליצור מפגש אינטימי החליט צוות ההפקה של לוקמן יחד עם מכללת פרמה לארח את המפגשים בחצר ביתו של מקים ומנהל המכללה, יהונתן תפוחי ,במסגרת שיחת סלון אינטימית.

במהלך המפגש לורן ירצה, יסביר, ידגים וידריך על מגוון נושאים שונים בשיטת הפרמקלצ’ר, ניקוי רעלים ותחזוק אורח חיים בריא על בסיס השיטה, נציג בפניכם בין היתר מערכת נפלאה ליצור מזון אורגני שתאפשר להפוך את דבריו של לורן הלכה למעשה, נדון כיצד ניתן להשתמש במזון הגדל על פי שיטת הפרמקלצ’ר על מנת לעודד ולהטיב את בריאותנו. בתום הסדנה ניתן יהיה לשבת עם מר לורן ולקיים שיח פתוח,שאלות ותשובות.

ההרצאה תינתן בשפה האנגלית. 

 

איפה ומתי?

המפגש יתקיים ברחוב הפלמ״ח 15 דירה 3 בגבעתיים.

יום רביעי 12.12.18 

בין השעות 19:00-22:30

 

*במסגרת המפגשים יוגש כיבוד קל ממגוון פירות העונה

 מחירים

הרשמה מוקדמת – 150 ש״ח לאדם

הרשמה מאוחרת – 180 ש״ח לאדם

 

יהונתן תפוחי (42) מתגורר עם משפחתו בתל אביב – מתכנן ומורה לפרמקלצ’ר, הנדסאי נוף מבצע וגנן מוסמך. ממקימי ארגון הפרמקלצ’ר הישראלי, עוסק בחינוך וגינון פרמקלצ’ר מזה 15 שנים. רכש את הכשרתו דרך התנסויות ומחקר למציאת פתרונות לפיתוח חיים ברי קיימא.

מכללת פרמה- המכללה מאגדת את מיטב בעלי המקצוע בתחום האקולוגיה והפרמקלצ’ר בארץ. במכלל נלמדים קורסי פרמקלצ’ר, גננות, בריאות הגוף ושימושים נאותים בסביבה ובנוף עירוני או כפרי.


אחד מהמומחים המובילים בעולם כיום לבריאות טבעית וצומות רפואיים מייסדו ומנהלו של מרכז טנגלווד שבקוסטה ריקה

(https://tanglewoodwellnesscenter.com) סייע באופן אישי ליותר מ-5,000 מטופלים במעל 75 מדינות להוביל את בריאותם וחיוניותם לרמות גבוהות בהרבה והוא נרגש מכל הזדמנות לחלוק כל מה שהוא יכול עם כל מי שמעוניין. ואולי חשוב מהכל לדעת, שהוא נאה דורש ונאה מקיים. בן 57 הוא בכושר, חזק, ולא היה חולה אפילו יום אחד כמעט 30 שנה.

הוא דובר מרתק, משעשע ובעל ידע עצום, חדור תשוקה לעזור לאנשים למקסם את הבריאות, החיוניות שלהם, השלווה הנפשית ורמת התפקוד בכללה, חובב-טבע נלהב, טבעונאי יותר מ-26 שנה, אוהב חיות, מאסטר רייקי, מדריך פרמקלצ’ר מוסמך, משורר, מחבר ספר ילדים, חובב אופנועים, גולש גוף וגולש רוח מתחיל, ומי שפיתח את שיטת “יצירת הבריאות המושלמת” בערבות-ללא-תנאים, לורן משמש כבעל טור קבוע בשני מגזינים ואף פרסם מאמרים בעשרות מגזינים אחרים בארה”ב, לרבות Get Fresh, Washington Woman, Birth and Beyond, Just Eat an Apple Natural Awakenings in the US, כמו גם פרסומים בבריטניה, אירלנד, בלגיה, פוארטו ריקו ובמדינות שונות אחרות.

לורן לוקמן

Close Menu
×
×

Cart