בריאות למרחקים ארוכים

תובנות בנושא צום מים ופעילות גופנית

פאנל טבעונות וספורט בהשתתפות אריאל רוזנפלד ולורן לוקמן.

לאור הצלחת האירוע הראשון בו נחשפנו לקשר המדהים, המטלטל ומשנה התודעה
בין הישגים ספורטיביים, תזונה וצומות מים ובעקבות פניות רבות שקיבלנו
יערך אירוע נוסף ומעמיק יותר בהשתתפות לורן לוקמן ואריאל רוזנפלד –
ממש רגע לפני שלורן עוזב את הארץ!

שימו לב!
כדי שכמה שיותר אנשים יוכלו לראות ולשמוע ממקור ראשון את העובדות המדהימות שנחשפנו אליהן באירוע הראשון – הגדלנו את היקף האירוע והוזלנו את עלות ההשתתפות בו ל-  70₪ לכרטיס בלבד!!!

מומלץ בחום לשריין מקום בהקדם!

טבעונות היא מגמה ברורה ועקבית וכבר מזמן אינה טרנד חולף, כעת מתברר שגם ספורטאים רבים – ובהם רצים למרחקים ארוכים, כולל אולטרה-מרתון – בוחרים לעבור לתזונה טבעונית בריאה {מבוססת פירות בעיקר} דווקא כדי לשפר את הישגיהם ואת קצב ההתאוששות של הגוף מפעילות מואצת לאורך זמן ולהגן על גופם מפני דלקות ובצקות הנפוצות בפעילות גופנית זו.

הפאנל יעסוק במזונות העדיפים לשמירה על בריאות כללית ויכולת ספורטיבית גבוהה לאורך זמן, בסוגי מזון אשר מסייעים בהתאוששות ממאמצים ארוכים וקשים במיוחד, כמו גם בקשר בין תזונה וצום מים לשיפור ביצועים במאמצי סיבולת כמו ריצה למרחקים ארוכים.

מה בתכנית:

19:30 – התכנסות וכיבוד טבעונאי קל

20:00 – הרצאתו של אריאל רוזנפלד

21:00 – הרצאתו של לורן לוקמן 22:00 – שיח פתוח – זמן לשאלות

מתי:
יום א’  
16.12.2018
19:30-22:30

מרכז האמנויות הרב תחומי

דרך כפר הדר 33

הוד השרון

אריאל רוזנפלד, חבר הנבחרת הייצוגית של קבוצת הסיבולת ZONE3, הוא אחד מרצי האולטרה מרתון הבכירים בישראל ומחזיק במספר שיאים לאומיים בתחום.

 

כאולטרהמרתוניסט המבצע אימונים ומרוצים למשך 3-33 רצופות, אריאל רוזנפלד ירצה בנושא חשיבות ניצול חכם של מאגרי האנרגיה בגוף, על צום מים {ביצוע פעילות גופנית ארוכה עם נוזלים בלבד}, כאחת מהדרכים ללמד את הגוף לנצל בצורה טובה יותר מאגרי שומן. רוזנפלד יספר יסביר ויפרט על התהליך האישי שעבר, על ההתאמה ההדרגתית והקשבה לגוף, שהביאו עמן תועלות רבות לגוף ולנפש.

 
 
 

אחד מהמומחים המובילים בעולם כיום לבריאות טבעית וצומות רפואיים מייסדו ומנהלו של מרכז טנגלווד שבקוסטה ריקה

(https://tanglewoodwellnesscenter.com) סייע באופן אישי ליותר מ-5,000 מטופלים במעל 75 מדינות להוביל את בריאותם וחיוניותם לרמות גבוהות בהרבה והוא נרגש מכל הזדמנות לחלוק כל מה שהוא יכול עם כל מי שמעוניין. ואולי חשוב מהכל לדעת, שהוא נאה דורש ונאה מקיים. בן 57 הוא בכושר, חזק, ולא היה חולה אפילו יום אחד כמעט 30 שנה.

הוא דובר מרתק, משעשע ובעל ידע עצום, חדור תשוקה לעזור לאנשים למקסם את הבריאות, החיוניות שלהם, השלווה הנפשית ורמת התפקוד בכללה, חובב-טבע נלהב, טבעונאי יותר מ-26 שנה, אוהב חיות, מאסטר רייקי, מדריך פרמקלצ’ר מוסמך, משורר, מחבר ספר ילדים, חובב אופנועים, גולש גוף וגולש רוח מתחיל, ומי שפיתח את שיטת “יצירת הבריאות המושלמת” בערבות-ללא-תנאים, לורן משמש כבעל טור קבוע בשני מגזינים ואף פרסם מאמרים בעשרות מגזינים אחרים בארה”ב, לרבות Get Fresh, Washington Woman, Birth and Beyond, Just Eat an Apple Natural Awakenings in the US, כמו גם פרסומים בבריטניה, אירלנד, בלגיה, פוארטו ריקו ובמדינות שונות אחרות.

לורן לוקמן

Close Menu
×
×

Cart